kontakt

wypełnij formularz lub po prostu napisz do mnie
wiadomość e-mail

kontakt@wyklikamto.pl

kontakt

wypełnij formularz lub po prostu napisz do mnie wiadomość e-mail

kontakt@wyklikamto.pl

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają klienci, przed rozpoczęciem współpracy.
Na pozostałe pytania, zadane w formularzu, odpowiem drogą mailową.

Po zakończeniu wszystkich ustaleń przesyłam Ci dostęp do Toggl Track. Tam na bieżąco możesz sprawdzać, ile czasu już poświęciłam za konkretne zadania. Dodatkowo raz w miesiącu (najczęściej ostatniego dnia) otrzymujesz ode mnie raport z informacjami, na jakim etapie są prace i ile czasu na nie poświęciłam.

Najpierw podpisujemy umowę i ustalamy zakres moich działań. Następnie wybierasz pakiet godzinowy, a ja wystawiam fakturę. Po opłaceniu faktury zaczynam działać. Każda kolejna faktura będzie wystawiana w kolejnym miesiącu lub po upływie „godzin z pakietu” – o tym będziesz decydować na bieżąco.

Sposób komunikacji zależy tylko i wyłącznie od naszych ustaleń. Możemy robić to za pomocą e-maila, Asany, czy przeróżnych komunikatorów… wspólnie wybierzemy kanał odpowiedni dla nas. Choć ja oczywiście mocno sugeruję używanie Asany. Dlaczego? Dowiesz się w swoim czasie 😉

Jeżeli zadania wykraczają poza te, które ustaliłyśmy na początku współpracy, po prostu do mnie napisz. Coś wymyślimy! Jeśli tylko będę miała jeszcze moce przerobowe, z chęcią pomogę.

Z reguły ustalamy stałą stawkę miesięczną. Jeśli jednak interesuje Cię stawka godzinowa, daj znać, coś wymyślimy.

Na pierwszym miejscu w Gallupie mam Dyscyplinę. I ma to przełożenie na sposób mojej pracy. Bardzo ważna dla mnie jest terminowość i rzetelność. Czy będzie nam się dobrze razem pracować? Nie wiem. Przekonajmy się 🙂 Jeśli nie złapiemy wspólnego języka, z chęcią polecę Ci inne dziewczyny z branży.

Twoje imię
Twój adres e-mail
Poznaj politykę prywatności