Zamieniam zamęt w biznesach

w poukładane działania

Mogłabym napisać, że dzięki współpracy ze mną, będziesz mieć czas na realizację zadań strategicznych, że ogarnę chaos w Twoich projektach. Ale chcę Ci dać coś więcej. Chcę, żebyś oprócz rozwoju swojej marki, zyskała przestrzeń na rozwój osobisty. Innymi słowy, 
chcę Ci zapewnić spokój ducha.

Kładę bardzo duży nacisk na dobre i szczere relacje biznesowe. Tylko tak wspólnie zdobędziemy szczyty! Jeśli złapiemy wspólne flow i nawiążemy prawdziwie partnerską relację, będę osobą, której możesz powierzyć swoje biznesowe wątpliwości … i podpowiem, jakie widzę możliwe rozwiązania.

Co mnie motywuje do działania? Osiąganie celów biznesowych — moich i Twoich. Bo jeśli Ty osiągniesz sukces, ja jestem dumna, że mogłam uczestniczyć w Twojej drodze.

Czekasz na tę bardziej prywatną część? Czytaj dalej…

trochę więcej

o mnie

W zasadzie cała moja kariera (a to już blisko 9 lat!)  kręciła się wokół zagadnień marketingowych… początkowo tradycyjne działania offline, później coraz bardziej online. W 2017 roku etat zaczęłam łączyć z prowadzeniem własnej działalności. Tak, to był czas, który wymagał ode mnie świetnej organizacji i wyznaczania prawdziwych priorytetów. Współtworzyłam małe studio graficzne, gdzie między innymi robiłam projekty i wykonywałam strony www.

Jednak oprócz prac kreatywnych, ogromną frajdę sprawiały mi zadania organizacyjne. Listy „to do”, harmonogramy i układnie zadań w logiczny sposób, zawsze było częścią mojego życia, nie tylko zawodowego. Postanowiłam więc wszystkie zdobyte do tej pory umiejętności, wykorzystywać w pracy dla innych.

A że ciężko było łączyć etat, pracę na swoim i życie prywatne, to teraz działam tylko na własny rachunek — no i oczywiście ku chwale rozwoju moich Klientek 🙂

Prywatnie:

Mama (nie zawsze na medal)

Mam gromadkę cudownych dzieciaków (bo trójka to już gromadka, nie?), a jeszcze więcej wątpliwości co zrobić, żeby wychować ich na ludzi.

Aktywna rowerzystka (i nie tylko)

Nie wyobrażam sobie życia bez roweru, w zasadzie bez jakiegokolwiek ruchu. Jeżdżąc na rowerze, spacerując, czy chodząc po górach, odciążam głowę i Tobie też to polecam!

Introwertyczka, która lubi ludzi

Lubię spędzać czas sama (choć nie jest mi to dane zbyt często), ale nie wyobrażam sobie świata bez relacji interpersonalnych — tych pozytywnych oczywiście.

Wieloletnia wegetrianka

Mięso jest dla mnie bleee, ale raczej biorę tu pod uwagę walory smakowe, niż względy humanitarne. Choć oczywiście cieszę się, że w ten sposób wspieram naturę.

Zobacz jak możemy razem współpracować

opinie