usprawnianie-biznesu-online-monika-trocha-wyklikam-to

usprawnianie biznesu online

Najwyższa pora, żeby Twój biznes przeszedł organizacyjną transformację. Praca będzie bardziej uporządkowana i schematyczna, a dzięki temu Ty zyskasz czas na to, co ważne!

Umów się na BEZPŁATNĄ rozmowę wstępną

Żeby móc Ci pomóc, muszę Cię poznać… to trochę jak z wizytą u lekarza. Będę pytać, co Cię boli w prowadzeniu biznesu, z czym masz największy problem w obrębie czterech głównych obszarów biznesu: organizacji, finansów, marketingu i sprzedaży oraz obsługi klienta. Na tej podstawie zaproponuję rozwiązania skrojone pod Ciebie.
To nie będą plastry, spodziewaj się porządnego opatrunku.

Kiedy potrzebujesz usprawnienia biznesu?

 • Masz ciągłe uczucie bałaganu. W firmie… i w głowie.
 • Twój zespół robi powtarzalne rzeczy, ale nie macie gotowych schematów działania.
 • Twoja praca to… walka o przetrwanie. Nie wiesz, w co włożyć ręce mimo tego, że masz do pomocy innych ludzi.
 • Tracisz mnóstwo czasu na szukanie.
 • Z zewnątrz wydaje się, że się rozwijasz, tworzysz nowe kursy, warsztaty, produkty, ale wewnątrz firmy coś cały czas się sypie.
 • Jesteś wąskim gardłem w swoim biznesie.

A kiedy ta usługa nie jest dla ciebie?

 • Masz poukładane procesy w firmie i wszystko działa jak w zegarku.
 • Twój zespół nawet w awaryjnych sytuacjach wie, co i jak dokładnie zrobić.
 • Twoja praca to… w głównej mierze rozwijanie firmy i wymyślanie nowych ofert — wszystko inne z sukcesem wydelegowałaś.
 • Masz poukładane zasoby — każdy wie, gdzie coś znaleźć.
 • Masz spokój w głowie, bo w razie problemów, macie przygotowany plan awaryjny.
Moniko, już sama rozmowa z Tobą i spokojne wysłuchanie oraz dopytywanie o mój proces przyjmowania nowego klienta dużo mi poukładały w głowie 🙂 dzięki rozpisaniu przez Ciebie wszystkiego krok po kroku mam większy porządek i nie muszę przekopywać się przez setki maili, żeby znaleźć plik lub informację 🙂 polecam każdemu, kto jest w luźnym związku z organizacją, schematami i procesami 😝💛
Twoim największym wrogiem jest chaos

Twój biznes może wyglądać tak:

 • Wiesz, czego gdzie szukać, bo w zasobach firmowych wszystko ma swoje miejsce.
 • Planujesz i tworzysz zgodnie ze swoim stylem prowadzenia biznesu.
 • Procesy w Twojej firmie są uporządkowane i wzajemnie się przenikają, tworząc usystematyzowaną pracę.
 • Twój zespół działa według procedur i z łatwością zachowuje wysokie standardy.
 • Nie musisz poświęcać aż tyle czas na gaszenie pożarów, bo poukładana praca stwarza mniej możliwości, że coś pójdzie nie tak.
 • Masz więcej czasu na tworzenie fantastycznych ofert lub po prostu… dla siebie.

co mogę dla Ciebie zrobić?

Usprawnianie biznesu online (czyli jego optymalizacja) pomoże Ci stworzyć swojego rodzaju system, dzięki któremu Twoja firma będzie funkcjonować jak w zegarku. Zajmę się usprawnieniami w czterech głównych obszarach, jak organizacja, obsługa klienta, marketing i sprzedaż oraz finanse.

ZDIAGNOZUJĘ TWOJE PROBLEMY

… czyli określę, co Ci sprawia największą trudność w tym, żeby Twój biznes działał jak w zegarku.

DOSTOSUJĘ ROZWIĄZANIA

…czyli zastosuje sprawdzone metody, żebyś od razu poczuła, że jesteś odciążona i masz więcej czasu.

ZOPTYMALIZUJĘ SYSTEMY I PROCESY

… usprawnię system komunikacji w zespole, przygotowania i przeprowadzenia kampanii, marketingowy itd.

UPORZADKUJĘ ZAPLECZE

… poukładam projekty w Asanie (lub innym systemie do zarządzania projektami), projekt w Canvie, teskty, grafiki i dostępy – wszytsko po to, żebyś nie musiała szukać.

SPISZĘ PROCEDURY

… stworzę od podstaw instrukcje najważniejszych procesów, aby Twój zespół (i Ty) działali efektywnie.

cO możesz ODZYSKAĆ
DZIĘKI NASZEJ WSPÓŁPRACy?

CZAS
Jeśli postawisz na usprawnienie Twojego biznesu, to nie będziesz go marnować na: szukanie plików, haseł i informacji wśród miliona e-maili. Nie będziesz po raz setny tłumaczyć, jak coś zrobić. Przestaniesz robić te rzeczy, które są nieefektywne, a zajmiesz się tymi, które rozwijają Twoją firmę i/ lub po prostu sprawiają Ci większą frajdę.

EFEKTYWNY ZESPÓŁ
Dzięki usprawnionemu systemowi komunikacji z zespołem, bazie procedur oraz odpowiedniemu podziałowi obowiązków, Twój zespół stanie się bardziej efektywny, a docelowo bardziej odpowiedzialny. Będzie działał szybciej, sprawniej oraz mądrzej.

PORZĄDEK
Koniec z bałaganem w plikach tekstowych, projektach graficznych, arkuszach kalkulacyjnych i setek (o ile nie tysięcy) e-maili. Poukładam Twoje zasoby tak, żebyś już nigdy nie traciła czasu na szukanie.

RADOŚĆ Z PROWADZENIA BIZNESU
W końcu przestaniesz się zamartwiać, że wszystko jest na Twojej głowie. Przestaniesz się stresować, co się stanie, jeśli zachorujesz w trakcie kampanii. Razem z twoim zespołem zaczniecie działać strategicznie i schematycznie, a taki sposób działania sprawdza się w przypadku każdej awarii. Zaufaj mi 😉

SPOKÓJ DUCHA
Więcej czasu na rzeczy, które Cię cieszą + efektywnie działający zespół + porządek w zasobach + autentyczna radość z prowadzenia swojego biznesu = spokój ducha. Przestaniesz się zamartwiać. Pożegnasz się z poczuciem, że Twoja firma to jeden wielki chaos. Wiem, że właśnie tego potrzebujesz.

Zrób pierwszy krok już teraz
i umów się na rozmowę wstępną

o tak! lecę zarezerwować termin!

Nie jesteś pewna czy to dla ciebie?

Odpowiedz na kilka pytań, a z chęcią zaproponuję rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb lub polecę specjalistę, który może pomóc.

O to pytacie najczęściej

To zależy czy podchodzimy do usprawnień kompleksowo, czy działamy doraźnie. Jeśli mam się zająć działaniem doraźnym i usprawnić jeden z obszarów prowadzenia biznesu, prace potrwają do 2 tygodni. Jeżeli ma to być działanie kompleksowe, mogą potrwać nawet kilka miesięcy. Szybkość zależy głównie od tempa, z jakim my będziemy ze sobą współpracować. Współpraca jest tutaj słowem kluczem – bez Twojego zaangażowania, prace będą szły bardzo wolno.

Będziemy musiały się kilka razy spotkać — bez poznania Twoich bolączek, ciężko będzie mi znaleźć rozwiązanie idealnie dla Ciebie. Z Twojej strony to będzie inwestycja maksymalnie kilku godzin. Co oprócz Twojego czasu będę potrzebować? Haseł i dostępów do miejsc i informacji, które mam uporządkować itd.

Absolutnie nie! Jeśli pracujesz w pojedynkę, jest tym bardziej ważne, żeby Twoje działania były maksymalnie wydajne i przy jak najmniejszej ilości czasu, przynosiły jak najlepsze efekty. W tym właśnie pomoże usprawnienie działania Twojego biznesu. Dążymy do tego, żeby podnieść Twoją efektywność.

Nie jestem coachem, ani specjalistą od efektywności osobistej. Mogę Ci pomóc wdrożyć pewne rozwiązania technologicznie, pokazać co możesz się sprawdzić, jednak nie będę pracować z 'Twoją głową i nastawieniem’. Nie jestem też strategiem biznesu — jeśli masz wątpliwości, w którym kierunku iść, nie pomogę.

Nie zmieniamy tego, co działa. Usprawniamy to, co szwankuje. Jeżeli brakuje Ci konkretnych rozwiązań, nie masz spisanych procedur, nie wiesz, co możesz zrobić, żeby jeszcze bardziej poprawić swoją efektywność, pomogę.

I znowu muszę odpowiedzieć… to zależy. 😉 Jeśli decydujesz się na usprawnienia tylko w jednym obszarze prowadzenia biznesu, cena będzie niższa, jeśli mam się zająć usprawnieniami kompleksowo, cena będzie wyższa. Stratujemy od 1200 zł netto.

A kim ja w ogóle jestem?

Lubię mówić o sobie, że zamieniam zamęt w biznesach w poukładane zadania. Jestem project managerką i mam hopla na punkcie terminowości i osiągania założonych celów.

Na co dzień wspieram kobiety w ich codziennych zadaniach związanych z działaniem online. Planuję, tworzę harmonogramy, pilnuję, żeby wszystko było na czas i szukam najlepszych rozwiązań.

Do tego jestem specką od Asany (tu poczytasz więcej) — pokazuję jak działać w niej efektywniej i oszczędzać czas.

Monika Trocha