Asana w praktyce

Osiągaj swoje cele biznesowe bez fuckupów
i nadmiernego stresu

Dzięki tym warsztatom raz na zawsze nauczysz się przenosić cele, które masz w głowie na projekty i konkretne zadania.

Znasz to?

Nie wiesz kiedy zleciał cały dzień, a Ty nawet nie odhaczyłaś połowy zadań z listy… Piętrzą się niczym brudne naczynia w zlewie. I ta presja… pamiętaj o tym, nie zapomnij o tamtym. I mówię tu tylko o biznesie, spraw prywatnych nie wliczam nawet w ten pochód ku niedotrzymanym terminom i niespełnionym celom. Wydaje Ci się, że nie potrafisz tego dobrze zaplanować, masz problem ze strategicznym działaniem, a o monitorowaniu bieżących kroków nawet nie marzysz.

Czas to zmienić! Poznaj praktyczną stronę Asany i pożegnaj projektowy chaos.
Weź udział w warsztatach online, dzięki, którym opanujesz najważniejsze funkcje tego narzędzia, nauczysz się rozpisać porządną strukturę projektu, przekonasz zespół do pracy w Asanie, a przede wszystkim zaczniesz ją efektywnie wykorzystywać w każdym projekcie, z którym przyjdzie Ci się zmierzyć.

DO WARSZTATÓW ZOSTAŁO TYLKO

  

Dlaczego w ogóle warto używać Asany?

Nawet pracując jako freelancerka, czy soloprenerka obowiązków Ci nie brakuje, prawda? Bez solidnego systemu organizacji pracy, zadania po prostu się rozjeżdżają. O części zapominasz, część prokrastynujesz… i nagle okazuje się deadline już jutro. Powinnaś zacząć od dobrego planu i narzędzie takie jak Asana nie tylko pomoże Ci go stworzyć, ale przede wszystkim pozwoli w łatwy sposób monitorować postępy. Z definicji Asana to narzędzie przeznaczone do zarządzania zadaniami i projektami. Szczególnie jeśli pracujesz w/z zespołem. Wtedy staje się koniecznością, bo zwiększa efektywność pracy i zaoszczędza mnóstwo czasu, który do tej pory marnowaliście na bezmyślne wymienianie miliona maili/ wiadomości na messengerze.

Dla kogo są te warsztaty?

 • Dla osób, które chcą rozprawić się z zadaniowym chaosem i sprawnie osiągać cele, wykorzystując do tego Asanę.
 • Dla osób, które chcą przekonać do pracy w Asanie swój zespół/ klienta.
 • Dla osób, które mają problem ze stworzeniem struktury projektu i działaniem według planu.
 • Dla wszystkich, którzy chcą ogarnąć piętrzące się zadania i wyjść z działania w trybie “gaszenia pożarów”.
 • Dla wirtualnych asystentek, które rozpisują projekty lub chcą się tego nauczyć.
 • Dla właścicieli biznesów online, którzy potrzebują przełożyć plany na konkretne działania do wdrożenia.

Dlaczego warsztaty, a nie kurs online?

Wychodzę z założenia, że praktyka jest kluczem do sukcesu, a praca w grupie dodatkowo motywuje do działania i inspiruje. Nie potrzebujesz kolejnego kursu, którego nie przerobisz. Potrzebujesz kopa do działania i konkretnych umiejętności już teraz. Dzięki temu realizacja planów pójdzie sprawniej!

W realizacji, jakich projektów to Ci się przyda? WSZYSTKICH! Po warsztatach będziesz mogła swobodnie realizować projekty takie jak kampanie sprzedażowe, wejście na YouTube, wypuszczenie e-booka czy nowego kursu online (czy to dla siebie, czy dla klientów).

Dzięki tym warsztatom:

 • Opanujesz narzędzie do zarządzania zadaniami jeszcze przez początkiem kolejnego roku → szybciej będziesz mogła osiągnąć cele.
 • Nauczysz się, jak w praktyczny sposób wykorzystać Asanę w pracy nad projektembędziemy pracować na konkretnych przykładach i rozpisywać projekty od A do Z.
 • Dowiesz się, jak w łatwy sposób przekonać do pracy w Asanie współpracowników lub klienta.
 • Poukładasz działania i w końcu wyjdziesz z zadaniowego chaosu.
 • Nauczysz się przygotowywać plan działania, dzięki któremu osiągniesz cele w terminie.
 • Poznasz inne osoby, które mają podobne problemy i wspólnie będziecie szukać rozwiązań.
 • Zrealizujesz projekty, które wieczne odkładasz na później, bo wydają Ci się zbyt skomplikowane.

Jak to będzie wyglądało?

2 spotkania online
w terminie : 30-31.05.2023
godz. 12-14
+ dodatkowa sesja LIVE Q&A w terminie :
14.06.2023

2 spotkania: krótka prezentacja, praca warsztatowa nad zadaniem w kilkuosobowych grupach, czas na wymianę doświadczeń.

trzecie (ostatnie) spotkanie to sesja Q&A, na której będę odpowiadać na zadane przez Ciebie pytania i pomogę rozwiązać Twój problem

* Spotkania warsztatowe będą nagrywane — otrzymujesz do nich nielimitowany dostęp.

Tematy, nad którymi będziemy wspólnie pracować podczas warsztatów:

1. Techniczne aspekty zarządzania projektami w Asanie.
2. Struktura projektu-jak ją rozpisać, żeby praca szła płynnie.
3. Jak przekonać współpracownika/ klienta do pracy w Asanie.
4. SESJA Q&A – odpowiadam na Wasze pytania i pomagam rozwiązać problemy.

opinie
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Jestem zachwycona warsztatami z Moniką! Forma na żywo bardzo mi się podobała, dzięki temu wdrożyłam wiedzę natychmiastowo pod okiem ekspertki i innych uczestniczek. Poznałam inne wspaniałe kobiety. W kilka godzin nauczyłam się lepiej organizować swoją pracę oraz rozpisywać strukturę planów i projektów do zrealizowania w firmie, a przede wszystkim przekonałam się do Asany. Wcześniej mimo rozpisywania celów, nie potrafiłam ich podzielić na mniejsze kroki. Gdy coś nie poszło zgodnie z planem, szybko się frustrowałam, a do firmy wkradał się chaos i stres. Warsztaty z Moniką polecam każdemu, szczególnie początkującym przedsiębiorcom, którzy na samym starcie biorą na siebie zbyt wiele zadań i mają wrażenie, że ich praca nie ma końca. Dla mnie była to świetna inwestycja przed Nowym Rokiem, czuję wielką ulgę i większą radość podczas planowania projektów z wyprzedzeniem.
Paulina Łukaszczyk
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Warsztaty dla mnie przede wszystkim pokazały, w jaki prosty sposób można zarządzać sobą, swoim czasem i zadaniami dzięki Asanie. Ja podchodziłam do niej kilka razy, z różnym skutkiem. A Twoje warsztaty pokazały jakie to łatwe i proste. Najważniejsze to chyba rozpisanie zadań w jak najprostszy sposób! Dla każdej osoby, która startuje z Asaną, są jak najbardziej przydatne. POLECAM! 🙂
Ewelina Pelczar

To jedyna okazja, żeby dołączyć do warsztatów w tak niskiej cenie (w każdej kolejnej edycji cena będzie wyższa). Pozostało jeszcze:

  
3 spotkania warsztatowe +
wsparcie ekspertki za jedyne 279zł.
To nie jest kolejny kurs, który odłożysz na półkę. Zdobytą wiedzę wdrażasz OD RAZU!

A kim ja w ogóle jestem?

Lubię mówić o sobie, że zamieniam zamęt w biznesach w poukładane zadania. Jestem project managerką i mam hopla na punkcie terminowości i osiągania założonych celów.

Na co dzień wspieram kobiety w ich codziennych zadaniach związanych z działaniem online. Planuję, tworzę harmonogramy, pilnuję, żeby wszystko było na czas i szukam najlepszych rozwiązań.

Do tego jestem specką od Asany — pokazuję jak działać w niej efektywniej i oszczędzać czas.

Monika Trocha